دانلود بازی Adventure Town 0.3.11 – مدیریت دهکده برای آندروید

دانلود بازی Adventure Town 0.3.11   مدیریت دهکده برای آندروید

 

دانلود بازی Adventure Town برای اندروید

 

Adventure Town 0.3.11 یک بازی در سبک مدیریتی دهکده برای سیستم عامل اندروید است. خود را برای یک جنگ تمام عیار بین خیر و شر آماده کنید. بازی Adventure Town یک بازی زیبا و ماجراجویانه است و داستانش درباره ی شهری باشکوه است که مورد حمله ی اهریمن و هیولاهای بسیار زشت قرار گرفته است و شما در نقش یک قهرمان باید ظاهر شوید. در بازی  قهرمان های زیادی وجود دارند که شما باید آن ها را دور هم جمع کنید تا هرچه سریعتر بتوانید تاریکی را نابود کنید.

شما در بازی Adventure Town میتوانید خانه و مغازه برای خود بسازید و همچنین میتوانید سربازان و قهرمانان زیادی را پرورش دهید و با آن ها یک ارتش کامل درست کنید و هرچه سریعتر به جنگ با اهریمن بروید. گرافیک بازی به صورت انیمیشنی است و شخصیت های بازی به صورت بامزه ای و طنز آمیزی طراحی شده اند. همچنین محیط های تاریکی مثل مکان های حاوی آب مذاب بخوبی طراحی شده اند. پس اگر از علاقمندان به بازی های مدیریتی ماجراجویی هستید هم اکنون میتوانید بازی Adventure Town را بطور مستقیم و رایگان برای گوشی اندرویدتان از سایت وی جی سی {با رفتن به ادامه مطلب} دریافت نمایید.

 

 

 

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

دانلود بازی Adventure Town 0.3.11   مدیریت دهکده برای آندروید دانلود بازی Adventure Town 0.3.11   مدیریت دهکده برای آندرویددانلود بازی Adventure Town 0.3.11   مدیریت دهکده برای آندروید

 

 

 

دانلود بازی Adventure Town 0.3.11   مدیریت دهکده برای آندروید فرمت : APK - قابل اجرا بر روی اندروید ۲.۳ و بالاتر

دانلود بازی Adventure Town 0.3.11   مدیریت دهکده برای آندروید حجم : ۴۶ مگابایت

دانلود بازی Adventure Town 0.3.11   مدیریت دهکده برای آندروید دانلود : دانلود بازی Adventure Town

دانلود بازی Adventure Town 0.3.11   مدیریت دهکده برای آندروید رمز : www.yasdl.comنمايش اطلاعات اين پست
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
صفحات وبلاگ
[ ]